لیست سازگاری لامپ های دوتریوم spectrolamps

نام لامپ دوتریوم لیست سازگاری لامپ های دوتریوم spectrolamps
برند لامپ دوتریوم spectrolamps
کشور سازنده استرالیا

تنوع محصول

نام مدل تصویر
لامپ دوتریوم مدل D009 D009
لامپ دوتریوم مدل D009
لامپ دوتریوم مدل D010 D010
لامپ دوتریوم مدل D010

لیست سازگاری لامپ های دوتریوم spectrolamps

لامپ های دوتریوم , جهت اسپکترومتر هایی که شامل تصحیح پس زمینه در AAS, UV-Vis, HPLC هستند , موجود می باشند .
ابزار , کروماتوگرافی مایع , دتکتور ها و سایز تجهیزات , جهت نیاز به نور منبع موج فرابنفش , طراحی شده اند . این شرکت , لامپ های D2 پیش تنظیم شده را برای جایگزینی مستقیم OEM و یا لامپ های بدون حباب , جهت ایمن سازی فلنج های موجود و یا تامین امنیت اتصالات , برای مشتریان فراهم آورده است .
لامپ های این برند تماما ضمانت شده می باشند و هر لامپ به طور جداگانه جهت اطمینان از عملکرد مطلوب در ابزار مورد نظر , آزمایش می شود . کنترل کیفیت دقیق , تضمین می کند که تمام لامپ ها دارای استاندارد بالایی برای ثبات , شدت و خلوص طیفی می باشند .
Spectrolamps با بیش از دو دهه تولید ، توسعه ، لامپ های طیفی با کیفیت بالا و نازلترین قیمت را در بازار جهانی به فروش می رساند.
Spectrolamps لامپ های جایگزین و تولید لامپ براساس مشخصات درخواستی مصرف کننده را در صورت امکان ارائه می نماید.
تولیدات Spectrolamps شامل لامپ های زنون برای سینما و صحنه ، لامپ های دوتریم ، لامپ های هالوکاتد و طیفی می باشد.
مشتریان همیشگی در سراسر استرالیا و جهان ، نیاز های خود برای پروژه های تحقیقاتی علمی، مدارس، دانشگاه ها، آزمایشگاه ها، خدمات پزشکی و دندانپزشکی خود را از Spectrolampsتامین می نمایند . Spectrolamps همچنین محصولات UV را به صنایع مختلف تولیدی مانند سازنده های بردهای مدار چاپی، قطعات الکترونیکی، سینما و تولید عرضه می نماید.
سیاست Spectrolamps برپایه مشتری مداری است و مشتریان از تولیدات ما عملکرد ، قابلیت اطمینان ، قیمت های رقابتی ، تحویل به موقع ، خدمات پس از فروش فوق العاده و حمایت را انتظار دارند و ما در برآورده نمودن رضایت مشتریان که برای ما از اهمیت بسزائی برخوردار است تلاش می نماییم . ما برای تعالی تلاش می کنیم و مفتخر هستیم تا بهترین خدمات را از ابتدا تا انتها در اختیار مشتریان خود قراردهیم.

نشانی شرکت ایران - تهران - بلوار آفریقا - بین جهان کودک و میرداماد - خیابان دیدار شمالی- پلاک 5 - طبقه اول - واحد 4 - کد پستی 1518843133 - صندوق پستی تهران : 9543-15875

شماره های تماس 02188787710| 09121882024|